עמוד חכם

התקדמות טכנולוגית בתחום טכנולוגיות פורצות דרך חדשות יוצרת סינרגיה של אינטראקציה בתאורה, טלקומוניקציה, מידע באמצעות יצירת פתרונות הנדסיים ועיצוביים חדשים, כלומר יצירת מוצר מושלם מבחינה טכנית המשלב את כל הרכיבים הנ"ל במודולים נפרדים המהווים תומך תאורה יחיד - SMART POLE.

 

תמיכה עם אלמנטים של בינה מלאכותית, התקשורת שלה עם הסביבה החיצונית, נתונים וירטואליים והמרחב העצום של האינטרנט. מזעור הפרמטרים הכוללים, מיקום החומרה ולוקליזציה קומפקטית של כל הרכיבים האלקטרוניים והאופטיים הם מגמה מתקדמת חדשה בעיצוב תעשייתי, אופנה תעשייתית חדשה מבית VITRULUX.

עמוד חכם

מודולים חכמים

מודולים חכמים

מודול מידע

מודול מידע הוא כלי לתקשורת חזותית וקולית של המערכת עם הסביבה החיצונית, עם משתמשים בשירותי מידע שונים.

תקשורת נתמכת על ידי עוזרת הקול אליס, מוצר תוכנה חכם ומודרני.

מצלמת הווידיאו המובנית מהווה מרכיב אבטחה בהבטחת גישה לשירותי אינטרנט ובטיחות ציוד.

המודול מציג מידע על מזג האוויר, העיר הנוכחית או האירועים האזוריים, וממלא את תפקיד העוזר האמין בחיי היומיום של המגלופוליס של המאה העשרים ואחת.

מערכת פיקוח וידיאו

מודולי מערכת מעקב הווידיאו מאפשרים לך לבצע ניטור מקומי של אובייקטים ביעילות באמצעות מצלמות מודרניות התומכות בפורמט FULL HD של צילום, ומספקות תמונות ברזולוציה גבוהה באיכות גבוהה.

נעשה שימוש במודולים מרוכבים עם מצלמות מטלטלות נשלטות או מצלמות נייחות, הפועלות במצבי פעולה בכל מזג האוויר.

המודולים מחזיקים בכיתה גבוהה להגנת הסביבה.

העיצוב והתפיסה האסתטית של המודול מהווים תפיסה אחת של המערכת.

תאורה פונקציונלית

תאורה ממוקדת

תאורה דקורטיבית

מודולי מערכת אופטית הם שלושה סוגים של מודולי LED פרוגרסיביים לתאורה פונקציונאלית, מבטאת ודקורטיבית.

מודול התאורה הפונקציונלי הוא מכשיר מודרני לפליטת אור עם יחידה להפניית שטף האור למישור העבודה של השטח הסמוך.

נוכחותו של צומת זה - מישור נוטה, מבטיחה פיזור אחיד של נקודת האור, כמו גם היעדר אלמנטים בולטים של המכשיר, התומכים בתפיסה יחידה של עיצוב עיצוב.

מודול תאורת ממוקדת הוא מכלול זוגי של זרקורים, עם אפשרויות שונות לזוויות חלוקת אור עם מטריצת RGBW מותקנת של תאורה הנשלטת על ידי אות DMX.

הזרקורים מותקנים בנישה מרהיבה המדגישה את החלקות של הצורות ואת שלמות תפיסת הגיאומטריה של המערכת.

מודול התאורה הדקורטיבי משמש ליצירת תאורה מעגלית של האזור שמסביב. מודול ה- LED מותקן בחלקו העליון. המפזר הגלילי השקוף, עשוי אקריליק שקוף או סאטן, מבטיח את היעילות המרבית של המודול, ומיקום מקור האור על ציר התמיכה מספק את הנוחות של תפיסת תאורה נפחית.

מודול קבלת ועברת מידה

מודול המקמ"ש הוא לב המערכת המודולרית, המבטיחה תקשורת יציבה של המערכת עם העולם החיצון וכיסוי סלולרי באזור ההתקנה.

ציוד GSM משודר וקולט המותקן ומתקדם מסוגל לספק תקשורת סלולרית, במגבלה, עד תקן 5G, עם אספקת Robocar Assistance, ומתחם התקשורת WI-FI, חיבור יציב של גאדג'טים למשתמש עם סביבת האינטרנט.

מודול טעינת רכבים

מודול טעינת הרכב הוא חלק בלתי נפרד מהתקדמות החיים המודרניים, כאשר הזמינות של שירות זה היא מציאות חדשה, כאשר האקולוגיה והניקיון של עולם הערים שמסביב הם אורח חיים.

תחנת הטעינה מספקת טעינה מהירה של מכוניות, ומשלימה את כל השירותים האפשריים המספקים מערכת מודולרית SMART POLE לערים SMART CITY בהן העתיד כבר מציאות אפשרית.